Filter
Filter
Sıralama seçin
Görünüm:

Alyansları sadece evlilik, nişan ve söz gibi günlerde takılan bir aksesuar olarak tanımlamak yanlış olur. Hangi parmağa takıldığının dahi büyük bir anlamı vardır. Kalbe giden damarların bulunduğu parmağa takılan alyans, çiftler arasında aşk dolu bağı güçlendirir. Alyans takılan parmak da bu nedenle “Yüzük parmağı” adını almıştır.

En Şık Gümüş Çift Alyans Modelleri

Çiftlerin evlilik ya da söz öncesi yaşadığı en büyük heyecanlardan biri alyans seçimidir. Belki de sonsuza kadar parmaklarında taşıyacakları yüzüklerin hem kendileri için özel hem şık hem de ekonomik olmasını isterler. Kadınlar genelde altın alyans seçerken, erkeklerin seçimi ise gümüş alyans olur. Tesbihane’de yer alan çift alyans modellerinin tamamı 925 ayar gümüş kaplamadır. Birbirinden özel tasarımların yer aldığı çift alyans kategorimizdeki ürünleri incelemeden alyans seçimini yapmamanızı öneririz.

Alyans seçiminde çiftlerin önem verdiği bir diğer büyük konu ise alyansların uyumudur. Eğer sade bir çift alyans almayacaksanız, kadının ve erkeğin alyans seçimi son derece önemlidir. Birbirine uygun figür ya da tasarımlar sayesinde bu uyumu yakalayabilirsiniz. Tesbihane’nin en şık ve en trend gümüş alyans modelleri sayesinde hayalinizde alyanslara sahip olmak çok kolay. Gümüş ve altın renginin ağırlıkta olduğu kategorimizde isim yazılı, kalp desenl, tuğralı, sonsuzluk işaretli, taşlı, dalgalı gibi birçok modele göz atabilirsiniz. Ayrıca kişiye özel yazılı alyans ürünlerimize de dilediğiniz yazıyı veya motifi işletebilirsiniz.

Gümüş Çift Alyans Fiyatları

Sitemizde yer alan çift alyansların tamamı 925 ayar gümüş olduğu için fiyatları da altın alyanslara göre çok daha ekonomiktir. Fiyat farkları, alyansların üzerinde bulunan desen ve figürlere göre değişkenlik göstermektedir. 199 TL’den 369 TL’ye kadar bütçenize en uygun çift alyans modellerini seçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.